Mateusz Jędruch

#

Mateusz Jędruch

Kandydat
Rok Urodzenia: 1983
Zawód:
Programista
400m: 6:14
1/2 IM: 4:56:11

O sobie:
Od zawsze lubiłem aktywnie spędzać czas świeżym powietrzu. Woda jednak nigdy nie była moim żywiołem. Ponieważ w pracy dużo czasu spędzałem przy biurku a to nie najlepiej wpływało na moje plecy postanowiłem zacząć chodzić na basen. Początki były ciężkie, przepłynięcie 100m kraulem było sukcesem. Mieszkałem wtedy w Zurichu i tak się złożyło, że bardzo blisko trasy zawodów Zurich Ironman. Miałem okazje przez weekend śledzić zawody, nawet wystartowałem w sztafecie firm, gdzie ledwo przepłynąłem 500m. Wtedy postanowiłem, że chciałbym ukończyć zawody triathlonowe, pływanie było zdecydowanie moją najsłabszą stroną.
Dlaczego zaczęłaś trenować?
Bo chciałem nauczyć się dobrze pływać, triathlon wybrałem bo potrzebowałem do tego większego celu który zmotywuje mnie do nauki pływania. Gdy już zacząłem trenować, to sam trening sprawiał i ciągle sprawia mi dużo radości.
Jak zareagowałaś na myśl o projekcie?

Ekstra sprawa. Kolejny motywator do tego aby zacząć pływać jeszcze lepiej. Najbardziej obawiam się choroby morskiej i tego, że zmarznę. Gdy tylko usłyszałem o projekcie nie miałem problemów z podjęciem decyzji, że chce być jego częścią.
Co robisz jak nie trenujesz?
Jestem geekiem 🙂 moje niesportowe zainteresowania są typowe dla geeków: gry planszowe, fantastyka i takie tam…
Jakie są Twoje silne strony?
Spokojne realizowanie wytyczonych projektów.
Co wnosisz do projektu?
Entuzjazm, chociaż nie wiem czy to coś dodatkowego zakładam, że jest go ogromnie dużo. Jestem typem “team-player” więc mam nadzieje, że moja obecność w projekcie pozytywnie wpłynie na atmosferę w zespole.

navigate_before
navigate_next