Tomasz Jonio

#

Tomasz Jonio

Kandydat
Rok Urodzenia: 1981
Zawód:
Strażak
400m: 6:16
1/2 IM: 4:43:10

O sobie:
Trenuję od podstawówki ale triathlon od 2014 r. Tygodniowa dawka treningowa to 10-20 godzin w zależności od momentu sezonu i dostępności czasu. Motywacja do treningów to nadmiar wagi. Najtrudniejsze jest zawsze rozpoczęcie treningu – szczególnie w momentach zamieszania w pracy i niedoboru czasu. Jeszcze trudniejsze są kontuzje – szczególnie te niewielkie kiedy z treningu powinno się zrezygnować ale na siłę próbuje się kontuzję rozbiegać… Pływać umiałem od małego – wychowałem się w miejscu gdzie nie brakuje zbiorników wodnych. Pływać szybko i stylowo nie umiem do dziś, ciągle się uczę. Ukończenie kilku 1/2 IM, kilku ćwiartek, 1/8, sprintu i olimpijki. Został jeszcze dystans pełnego IM…
Dlaczego zaczęłaś trenować?
Motywacja znajomego, później poszło samo.
Jak zareagowałaś na myśl o projekcie?

Zareagowałem pełnym zaskoczeniem – nie było to coś czego bym się spodziewał albo planował zrealizować sam… Obawiam się, że coś nie wyjdzie pomimo pełnego przygotowania – wysiłek fizyczny i psychiczny będzie nieziemski… Co motywuje do podjęcia wyzwania ? – treningu nigdy za wiele!
Co robisz jak nie trenujesz?
Praca, trening, odpoczynek, sen i jedzenie. Czasami lubię pograć w jakąś grę, obejrzeć trochę sportu w TV, lubię gadżety elektroniczne, służba to też coś więcej niż praca.
Jakie są Twoje silne strony?
Punktualność, zaangażowanie w podjęte działania, umiejętność pracy w zaangażowanej grupie.
Co wnosisz do projektu?
Mam nadzieję, że 10 godzin poprawnego pływania. Dodatkowo może coś medialnego w postaci strażaka w projekcie.

navigate_before
navigate_next