O projekcie

POZA HORYZONT – CROSS BALTIC CHALLENGE 2018

POZA HORYZONT Cross Baltic Challenge 2018 to wyjątkowy projekt, podczas którego amatorzy, członkowie klubu Kuźnia Triathlonu, zmierzą się z wyzwaniem, którego nie udało się zrealizować jeszcze nikomu – w lipcu 2018 roku podejmiemy próbę sztafetowego przepłynięcia Bałtyku wpław – z Polski do Szwecji.

Kuźnia Triathlonu to amatorski klub, który od pięciu lat skupia entuzjastów triathlonu. Połączenie pływania, wyścigu rowerowego i biegu w jedną dyscyplinę wymaga hartu ducha, poświęceń i wyjścia poza strefę komfortu.

Dlatego triathlonistów często nazywa się ludźmi z żelaza. W drużynie amatorów to określenie ma szczególny charakter, gdyż żelazo kuje się tu wśród codziennych obowiązków. Na sukces pracujemy codziennymi treningami, dzieląc czas między pracę, rodzinę i pasję. Jesteśmy jednak czymś więcej niż tylko drużyną – przez lata stworzyliśmy grupę przyjaciół, którzy nawzajem się wspierają i motywują do działania. Razem szukamy nowych wyzwań i sił by je realizować.

Wspólna pasja napędza nas do działania, dlatego ciągle chcemy sięgać dalej, tworzyć razem coś wielkiego. Podejmować się zadań, których nie udało się wykonać nikomu na świecie. Ten cel będziemy realizować my – amatorzy! Właśnie po to, aby sobie i innym udowodnić, że POZA HORYZONT może sięgnąć każdy.